Pracownia Endoskopii w Gdańsku – gastroskopia, kolonoskopia

Gastroskopia Gdańsk prywatnie, gastroskopia sopot, gastroskopia gdynia

Możesz kupić taniej w naszym sklepie internetowym gastroskopię lub kolonoskopię

sklep eter med

Pracownia Endoskopii ETER-MED w Gdańsku przy ul. Żabi Kruk 10. Wymagana jest uprzednia rejestracja telefoniczna: 58 305-80-80. Gastroskopię lub kolonoskopię wykonujemy bezpłatnie tylko dla posiadaczy właściwej karty Medica Polska, Allianz, MEDFORLIFE, iMED24, DantexMed, dla pozostałych – odpłatnie.

W Pracowni Endoskopii ETER-MED używane są bardzo nowoczesne markowe gastroskopy i kolonoskopy firmy Pentax,  które po każdym użyciu są bardzo dokładnie myte i dezynfekowane w myjkach pełni automatycznych. Gwarantuje dobry obraz dla lekarza podczas badania oraz bezpieczeństwo badanego.

Jeżeli zdecydują się Państwo wykonać gastroskopię lub kolonoskopię prywatnie, sugerujemy zapytać w przychodni lub szpitalu jakiej produkcji jest gastroskop. Wiele pracowni w naszym województwie używa produktów z CHIN zamiast certyfikowanego i markowego sprzętu.

W przypadku przedpłaty minimum dzień przed badaniem cena za wykonanie gastroskopii wynosi 225zł (cena zawiera koszt ewentualnego testu ureazowego, ale nie zawiera ceny badania hispatologicznego jeżeli jest wykonywane)

W przypadku przedpłaty minimum dzień przed badaniem cena za wykonanie kolonoskopii wynosi 350zł (cena nie zawiera kosztów badania hispatologicznego, wycięcia polipa (jeżeli ma to miejsce), zastrzyku rozkurczowego (jeżeli okaże się niezbędny), znieczulenia ogólnego – (jeżeli jest wykonywane))

W przypadku opłacenia za gastroskopię lub kolonoskopię co najmniej 1 dni przed badaniem lub kupienia usługi za pomocą naszego sklepu internetowego – rabat 10%!

Gastroskopii i kolonoskopii nie wykonujemy na NFZ, gdyż w naszej ocenie, kwota refundacji jaką przeznacza NFZ na to badanie, jest  zbyt niska aby wystarczyło na opłacenie dobrego lekarza specjalistę, użycie dobrego nowoczesnego markowego endoskopu oraz prawidłowe jego umycie i zdezynfekowanie w specjalistycznej myjce w pełni automatycznej.

Niewłaściwe mycie i dezynfekowanie endoskopu (gastroskopu lub kolonoskopu) może prowadzić do zarażania różnymi chorobami, w tym nieuleczalną żółtaczką typu C.

Gastroskopię i kolonoskopię wykonuje między innymi:

Dr Marek Guzek

posiadający kwalifikacje:

- specjalizacja w zakresie gastroenterologii

-certyfikat uprawniający do samodzielnego wykonywania procedur endoskopowych w zakresie endoskopii diagnostycznej i endoskopii operacyjnej przewodu pokarmowego wydany przez Pracownię Endoskopii i Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej Colliegium Medicum Uniwersystetu Jagiellońskiego

 Portal Wiedzy:

Druki do pobrania:

 

Nie szukasz informacji o gastroskopii czy kolonoskopii, lecz szukasz informacji o konsultacjach gastroenterologa w Gdańsku – kliknij

Gastroskopia Gdańsk prywatnie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress