Pracownia Endoskopii w Gdańsku – gastroskopia, kolonoskopia

Gastroskopia Gdańsk prywatnie, gastroskopia sopot, gastroskopia gdynia

Możesz kupić taniej w naszym sklepie internetowym gastroskopię lub kolonoskopię

sklep eter med

Pracownia Endoskopii ETER-MED w Gdańsku przy ul. Żabi Kruk 10
Wymagana jest uprzednia rejestracja telefoniczna: 58 305-80-80

Gastroskopię lub kolonoskopię wykonujemy bezpłatnie tylko dla posiadaczy właściwej karty Medica Polska, Allianz, MEDFORLIFE, iMED24, DantexMed, dla pozostałych – odpłatnie.

W Pracowni Endoskopii ETER-MED używane są bardzo nowoczesne markowe gastroskopy i kolonoskopy firmy Pentax,  które po każdym użyciu są bardzo dokładnie myte i dezynfekowane w myjkach pełni automatycznych. Gwarantuje dobry obraz dla lekarza podczas badania oraz bezpieczeństwo badanego.

Jeżeli zdecydują się Państwo wykonać gastroskopię lub kolonoskopię prywatnie, sugerujemy zapytać w przychodni lub szpitalu jakiej produkcji jest gastroskop. Wiele pracowni w naszym województwie używa produktów z CHIN zamiast certyfikowanego i markowego sprzętu.

Cena wykonania gastroskopii w naszej Pracowni: 250zł (cena zawiera koszt ewentualnego testu urazowego, ale nie zawiera ceny badania histopatologicznego, jeżeli są wymagane)

Cena wykonania kolonoskopii w naszej Pracowni: 428zł (cena zawiera koszt ewentualnego testu urazowego, ale nie zawiera cen badania histopatologicznego, wycięcia polipa (jeżeli ma to miejsce), zastrzyku rozkurczowego (jeżeli okaże się niezbędny), znieczulenia ogólnego – (jeżeli jest wykonywane))

W przypadku opłacenia za gastroskopię lub kolonoskopię co najmniej 1 dni przed badaniem lub kupienia usługi za pomocą naszego sklepu internetowego – rabat 10%!

Gastroskopii i kolonoskopii nie wykonujemy na NFZ, gdyż w naszej ocenie, kwota refundacji jaką przeznacza NFZ na to badanie, jest  zbyt niska aby wystarczyło na opłacenie dobrego lekarza specjalistę, użycie dobrego nowoczesnego markowego endoskopu oraz prawidłowe jego umycie i zdezynfekowanie w specjalistycznej myjce w pełni automatycznej.

Niewłaściwe mycie i dezynfekowanie endoskopu (gastroskopu lub kolonoskopu) może prowadzić do zarażania różnymi chorobami, w tym nieuleczalną żółtaczką typu C.

Gastroskopię i kolonoskopię wykonuje między innymi:

Dr Marek Guzek

posiadający kwalifikacje:

- II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej (egzamin zdany z wyróżnieniem)

-Certyfikat uprawniający do samodzielnego wykonywania procedur endoskopowych w zakresie endoskopii diagnostycznej i endoskopii operacyjnej przewodu pokarmowego wydany przez Pracownię Endoskopii i Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej Colliegium Medicum Uniwersystetu Jagiellońskiego

 Portal Wiedzy:

Druki do pobrania:

Nie szukasz informacji o gastroskopii, lecz szukasz informacji o konsultacjach gastroenterologa w Gdańsku – kliknij

Gastroskopia Gdańsk prywatnie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress