Pracownia gastroskopii w Gdańsku – gastroskopia

Gastroskopia Gdańsk prywatnie, gastroskopia sopot, gastroskopia gdynia

Możesz kupić taniej w naszym sklepie internetowym gastroskopię lub pakiet składający się z gastroskopii i konsultacji lekarz gastroenterologa:

sklep eter med

Pracownia Gastroskopii ETER-MED w Gdańsku przy ul. Jaskółczej 7/15 (Filia nr 1 – najniższa kondygnacja)
Wymagana jest uprzednia rejestracja telefoniczna: 58 305-80-80 (lub przez SKYPE: etermed)

Gastroskopię wykonujemy bezpłatnie tylko dla posiadaczy właściwej karty Medica Polska, Allianz, MEDFORLIFE, iMED24, DantexMed, dla pozostałych – odpłatnie.

W Pracowni Gastroskopii ETER-MED używane są bardzo nowoczesne markowe gastroskopy firmy Pentax,  które po każdym użyciu są bardzo dokładnie myte i dezynfekowane w myjkach pełni automatycznych. Gwarantuje dobry obraz dla lekarza podczas badania oraz bezpieczeństwo badanego.

Jeżeli zdecydują się Państwo wykonać gastroskopię prywatnie, sugerujemy zapytać jakiej produkcji jest gastroskop. Wiele pracowni w naszym województwie używa produktów z CHIN zamiast certyfikowanych markowych.

Cena wykonania gastroskopii prywatnie w naszej Pracowni : 210zł (cena zawiera koszt ewentualnego testu urazowego, ale nie zawiera ceny badania hispatologicznego jeżeli są wymagane)

W przypadku opłacenia za gastroskopię co najmniej 7 dni przed badaniem lub za pomocą naszego sklepu internetowego – rabat!

Gastroskopii nie wykonujemy na NFZ, gdyż w naszej ocenie, kwota refundacji jaką przeznacza NFZ na to badanie, jest  zbyt niska aby wystarczyło na opłacenie dobrego lekarza specjalistę, użycie dobrego nowoczesnego markowego gastroskopu oraz prawidłowe jego umycie i zdezynfekowanie w specjalistycznej myjce w pełni automatycznej.

Niewłaściwe mycie i dezynfekowanie gastroskopu może prowadzić do zarażania różnymi chorobami, w tym nieuleczalną żółtaczką typu C.

Gastroskopię wykonują między innymi:

 

  • Dr Marek Guzek

posiadający kwalifikacje:

- II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej (egzamin zdany z wyróżnieniem)

- Certyfikat uprawniający do samodzielnego wykonywania procedur endoskopowych w zakresie endoskopii diagnostycznej i endoskopii operacyjnej przewodu pokarmowego wydany przez Pracownię Endoskopii i Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej Colliegium Medicum Uniwersystetu Jagiellońskiego

 Portal Wiedzy:

Druki do pobrania:

Nie szukasz informacji o gastroskopii, lecz szukasz informacji o konsultacjach gastroenterologa w Gdańsku – kliknij

Gastroskopia Gdańsk prywatnie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress