Jak korzystać z bezpłatnych usług na NFZ

Ocena: 3.9 / 5.0

Przychodnia Gdańsk NFZJeżeli jesteś ubezpieczony w NFZ   masz prawo bezpłatnie leczyć się u naszych lekarzy rodzinnych (interniści, pediatrzy). Aby to było możliwe należy zapisać się do naszych przychodni osobiście w jednej z naszych filii.

Podczas podpisywania deklaracji wyboru przychodni poproś o kod autoryzacyjny do portalu aby była możliwa rejestracja on-line za pomocą portal.etermed.pl

Od tego momentu uzyskasz prawo do telefonicznego i internetowego rezerwowania terminów do lekarzy w każdej naszej placówce, a także będziesz się cieszyć innymi przywilejami.

Recepcje Przychodni ETER-MED czynne są w dni robocze od godz. 7 do 20, filia w Cedrach Wielkich,  w Sobieszewie i Sztutowie od godz. 8 do 18.

Zapisanie się do ETER-MED-u w 2018 roku jest bezpłatne.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, pomimo wyboru konkretnego naszego lekarza, możecie Państwo korzystać z usług pozostałych innych lekarzy pierwszego kontaktu we wszystkich placówkach ETER-MED.

Nasi lekarze prowadzą dokumentację medyczną w sposób elektroniczny dlatego każdy inny nasz lekarz będzie wiedział o dotychczasowej terapii oraz o wynikach wykonanych u nas badań.

A dlaczego zostać naszym Pacjentem?przychodnia-gdansk-oliwa-awf-cedry

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Odwołaj wizytę