Jak korzystać z bezpłatnych usług na NFZ

Ocena: 3.6 / 5.0

Przychodnia Gdańsk NFZJak zapisać się do ETER-MED?

Jeżeli jesteś ubezpieczony w NFZ   masz prawo bezpłatnie leczyć się u naszych lekarzy rodzinnych (interniści, pediatrzy). Aby to było możliwe należy zapisać się do naszych przychodni (wypełnić deklarację wyboru lekarza).

Jak zapisać się do ETER-MED w trakcie pandemii koronawirusa?

  1. Należy zatelefonować do nas (58 3202600), podać swoje dane i umówić się na termin osobistego podpisania deklaracji.
  2. Należy zatelefonować do nas (58 3202600), podać swoje dane i poprosić o przesłanie deklaracji na email. Po wydrukowaniu, podpisaniu i zeskanowaniu należy nam ją odesłać drogą elektroniczną.
  3. Portal Pacjent.gov.pl umożliwia zapisanie się z wykorzystaniem e-puapu (profilu zaufanego). Stanowczo odradzamy tę drogę gdyż w centralnych rejestrach są nieaktualne dane naszego personelu i taka deklaracja będzie musiała być odrzucona przez nasze przychodnie.  Obecnie zwróciliśmy się o korektę tych danych.

Jeżeli podpisujesz deklarację  wyboru przychodni w naszej przychodni poproś o kod autoryzacyjny do Portalu Pacjenta ETER-MED aby była możliwa rejestracja on-line za pomocą portal.etermed.pl. Jeżeli podpisujesz „na odległość” skorzystaj z innej opcji weryfikowania Twojej tożsamości.

Od tego momentu uzyskasz prawo do telefonicznego i internetowego rezerwowania terminów (osobistych i telefonicznych) do lekarzy w każdej naszej placówce, a także będziesz się cieszyć innymi przywilejami.

Recepcje Przychodni ETER-MED czynne są w dni robocze w godz. 7:00 – 20:00, filia w Cedrach Wielkich (pn. 10:00-18:00, wt. 8:00-18:00, śr. 9:00-17:00, czw. 7:30-15:30, pt. 7:30-15:30), w Sobieszewie 8:00-18:00, Sztutowie  8:00-15:30 (w środy 10:00-17:30, w piątki 9:00-16:30).

Zapisanie się do ETER-MED-u w 2020/21 roku jest bezpłatne.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, pomimo wyboru konkretnego naszego lekarza, możecie Państwo korzystać z usług pozostałych innych lekarzy pierwszego kontaktu we wszystkich placówkach ETER-MED, w tym teleporad.

Nasi lekarze prowadzą dokumentację medyczną w sposób elektroniczny dlatego każdy inny nasz lekarz będzie wiedział o dotychczasowej terapii oraz o wynikach wykonanych u nas badań.

A dlaczego zostać naszym Pacjentem?

Przychodnia Gdańsk Sobieszewo Cedru Wielkie Sztutowo Ostaszewo NFZ

Informacja dla turystów. Jeżeli nie chcesz stać w kolejkach i potrzebujesz porady lekarskiej, skorzystaj z opcji komercyjnej. Nasi lekarze pracują w dni robocze w kilku dzielnicach Gdańska, w tym w Sobieszewie, Cedrach Wielkich  i Sztutowie. W tym celu można zarezerwować termin konsultacji poza czasem kontraktowanym przez NFZ za pomocą: portal.etermed.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Odwołaj wizytę