Oferta pracy nieaktualna

Kierownik Zespołu Pielęgniarek ETER-MED (przychodnie)

Gdańsk

13 sierpnia 2020

Obowiązki
  • Koordynowanie pracy personelu pielęgniarskiego w przychodniach ETER-MED (bez szpitala).
Wymagania
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • magisterskie wykształcenie pielęgniarskie, studia podyplomowe lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej lub organizacji i zarządzania lub w innej dziedzinie mającej zastosowanie w ochronie zdrowia
  • serdeczność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość excel, word, dokumentów Googla
  • prawo jazdy
Mile widziane
  • orientacja na Pacjenta
  • kurs szczepień
  • kurs ekg
  • kurs pielęgniarstwa rodzinnego
  • kurs medycyny szkolnej
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki finansowe (w przypadku dłuższej współpracy w pełnym wymiarze godzin)
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • udział w szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji/zdobywania wiedzy, dzięki stosowaniu nowoczesnych metod pracy w naszych ośrodkach
  • możliwość pracy w doświadczonym i koleżeńskim zespole POZ, AOS, SPL,