Ocena: 4.8 / 5.0

AKCJA BEZPŁATNYCH BADAŃ dla Mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej i najbliższych okolic.

Akcja Bezpłatnych badań i konsultacji specjalistów na Wyspie Sobieszewskiej

#UzdrawiamyWyspe – Akcja Bezpłatnych badań dla Mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej i najbliższych okolic

W LISTOPADZIE ODBĘDĄ SIĘ BEZPŁATNE KONSULTACJE REUMATOLOGA!!!

To już kolejna akcja bezpłatnych badań z cyklu  #UzdrawiamyWyspe

Już od 2 listopada zaczynamy rejestrować na BEZPŁATNE i BEZ SKIEROWANIA specjalistyczne konsultacje lekarza REUMATOLOGA, które odbędą się 7 listopada w Przychodni ETER-MED w Sobieszewie. Te osoby, które zapiszą się na konsultacje do reumatologa mogą też 7 listopada przyjść laboratorium ETER-MED przy ul. Kolonijnej (w godz. 8-9) na bezpłatne badani laboratoryjne. Wykonamy OB i Morfologię.

Bezpłatne konsultacje i badania są przeznaczone dla wszystkich DOBRYCH Ludzi, którzy zapisali się do Przychodni ETER-MED w Sobieszewie i zamieszkują: #WyspaSobieszewska #Wislinka #Przejazdowo #Bystra #Bogatka #Trzcinisko #Wocławy #Koszwały #Miłocin #Błotnik #Mikoszewo #Drewnica #Żuławki #Przemysław #Jantar #Izbiska #Bronowo #Broniewo #Stegienka #Osada

Jeżeli jeszcze ktoś, chce zapisać się do ETER-MED możesz to osobiście uczynić w bardzo prosty sposób:https://etermed.pl/jak-korzystac-z-uslug/

 

Wcześniejsze bezpłatne badania.

Od 25 września do 4 października Mieszkańcy Wyspy Sobieszewskiej i najbliższych okolic mogli zgłaszać się we wtorki i czwartki w godzinach od 8 do 9 do laboratorium Centrum Zdrowia ETER-MED w Sobieszewie przy ul. Kolonijnej 2 celem wykonania bezpłatnych badań:

Badania laboratoryjne dla Kobiet:

TSH, Lipidogram, OB, Glukoza, ALAT, Kreatynina, Morfologia, Badanie ogólne moczu.

Badania laboratoryjne dla Mężczyzn:

PSA, Lipidogram, OB, Glukoza, ALAT, Kreatynina, Morfologia, Badanie ogólne moczu.

Wyniki badań krwi są weryfikowane przez dyplomowane pielęgniarki i w przypadku potrzeby jest umawiana bezpłatna konsultacja internistyczna.

Od 25 września Mieszkańcy, mogą także rejestrować się na bezpłatne i bez skierowania konsultacje do lekarzy specjalistów w Sobieszewie:

 • Dermatolog (5.10 czwartek 16-19)
 • Ortopeda (5.10 czwartek 16:30-19)
 • Kardiolog (6.10 piątek 16:30-19)

Przed konsultacją u kardiologa wykonywano badanie EKG i pomiar ciśnienia tętniczego krwi.

Niniejsza akcja badań profilaktycznych jest finansowana przez Centrum Zdrowia ETER-MED i była przeznaczona dla Pacjentów, którzy zapisali się do  ETER-MED przy ul. Kolonijnej 2 w Sobieszewie i jednocześnie zamieszkują: #WyspaSobieszewska #Wiślinka #Przejazdowo #Bystra #Bogatka #Trzcinisko #Wocławy #Koszwały #Miłocin #Błotnik #Mikoszewo #Drewnica #Żuławki #Przemysław #Jantar #Izbiska #Bronowo #Broniewo #Stegienka #Osada #Sztutowo.

Jeżeli jeszcze ktoś, chce zapisać się do ETER-MED możesz to osobiście uczynić w bardzo prosty sposób:

https://etermed.pl/jak-korzystac-z-uslug/

W przypadku dużego zainteresowania się akcją będzie ona powtarzana.

 

Przycodnia lekarz Sobieszewo Wyspa Sobieszewska

Droga prowadząca do Przychodni ETER-MED w Sobieszewie

2017 roku NZOZ ETER-MED zajmuje się organizacją opieki zdrowotnej na Wyspie Sobieszewskiej przy ul. Kolonijnej 2 (dawna przychodnia Wysepka dr Elżbiety Czarzastej).

 

 

 

 

Dlatego uprasza się wszystkich Mieszkańców, którzy chcą w przyszłości skorzystać z naszych bezpłatnych usług medycznych, o niezwłoczne podejście do rejestracji przychodni przy ul. Kolonijnej 2 w celu podpisania deklaracji.  Pacjenci, którzy podpiszą ww. deklarację, będą mogą korzystać bezpłatnie z usług medycznych we wszystkich placówkach ETER-MED w Gdańsku oraz w Cedrach Wielkich.

Przychodnia Sobieszewo wysepka

Przychodnia w Sobieszewie

 

Przychodnia w Sobieszewie jest otwarta w dni robocze w godz. 8-18.

Telefonować można do nas  na nr tel. 58 308 00 38 (w godz. 7-20) lub korzystając z bezpłatnego połączenia internetowego .

W Sobieszewie dostępne są:

W przeciągu kolejnych miesięcy będziemy starali się uatrakcyjniać zakres świadczonych usług. Po wakacjach zorganizujemy dla naszych Pacjentów bezpłatne badania profilaktyczne finansowane przez naszą firmę.

Jeżeli do tej pory korzystałeś z usług przychodni w Sobieszewie koniecznie zapoznaj się z informacją

Podpisując nową deklarację wyboru przychodni w Sobieszewie możecie Państwo również korzystać z pozostałych naszych placówek:

 • Gdańsk, Żabi Kruk 10  tel. 58 3202600  www.etermed.pl
  • Przychodnia: POZ, laboratorium (czynne do wieczora), ortopedia, laryngologia, okulistyka, medycyna pracy, gastroenterologia, dermatologia, ginekologia
  • Szpital (www.1DayClinic.pl): chirurgia, ortopedia, laryngologia, okulistyka ( w tym operacje zaćmy)- na dzień dzisiejszy zabiegi operacyjne są wykonywane tylko odpłatnie.
  • Dzienny Dom Medyczny Opieki nad Seniorami
   Gdańsk, Jaskółcza 7/15  tel. 58 3202600  www.etermed.pl/senior
 • Gdańsk, Jaskółcza 7/17 tel. 58 3202600  www.etermed.pl 
  • Rehabilitacja, POZ, laboratorium, USG, RTG, diagnostyka kardiologiczna (holter EKG, holter ciśnieniowy, próba wysiłkowa, próba dobutaminowa, ergospirometria, echo serca), tomografia komputerowa, kardiologia, kardiologia dziecięca, medycyna sportowa, neurologia, ortopedia, laryngologia
 • Gdańsk, Górskiego 1  tel. 58 3202600  www.etermed.pl
  • Rehabilitacja, POZ, laboratorium, USG, USG stawów, RTG, kardiologia, diagnostyka kardiologiczna (holter EKG, holter ciśnieniowy, próba wysiłkowa, echo serca), medycyna sportowa, neurologia, ortopedia, laryngologia, okulistyka
 • Cedry Wielkie, Płażyńskiego 18  tel. 58 3202600 www.etermed.pl
  • Rehabilitacja, POZ, laboratorium, USG, ginekologia, dermatologia

Serdecznie zapraszamy!