Pracownia Endoskopii w Gdańsku – gastroskopia, kolonoskopia, sigmoidoskopia

Ocena: 4.0 / 5.0

Gastroskopia Gdańsk prywatnie, gastroskopia sopot, gastroskopia gdynia

Możesz kupić badanie gastroskopię, kolonoskopię lub sigmoidoskopię

w naszym Portalu Pacjenta

UWAGA! BADANIA WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA!!

Pracownia Endoskopii ETER-MED w Gdańsku przy ul. Żabi Kruk 10. Wymagana jest uprzednia rejestracja telefoniczna: 58 305-80-80. Gastroskopię lub kolonoskopię wykonujemy bezpłatnie tylko dla posiadaczy właściwej karty Allianz, MEDFORLIFE, iMED24, DantexMed, dla pozostałych – odpłatnie.

kolonoskopia Gdańsk, gastroskopia Gdańsk, sigmoidoskopia Gdańsk, cena, prywatnie

Pracownia endoskopii (kolonoskopia gastroskopia sigmoidoskopia) w Gdańsku

Kolonoskopia, gastroskopia i sigmoidoskopia w Gdańsku.

W Pracowni Endoskopii ETER-MED używane są bardzo nowoczesne markowe gastroskopy i kolonoskopy firmy Pentax,  które po każdym użyciu są bardzo dokładnie myte i dezynfekowane w myjkach pełni automatycznych. Gwarantuje dobry obraz dla lekarza podczas badania oraz bezpieczeństwo badanego.

Cena za wykonanie gastroskopii wynosi 320zł (cena zawiera koszt ewentualnego testu ureazowego, ale nie zawiera ceny badania hispatologicznego jeżeli jest wykonywane)

W przypadku badania kolonoskopii cena za wykonanie badania wynosi 420zł (cena nie zawiera kosztów badania hispatologicznego, wycięcia polipa (jeżeli ma to miejsce), zastrzyku rozkurczowego (jeżeli okaże się niezbędny), znieczulenia ogólnego/sedacji – (jeżeli jest wykonywane))

UWAGA! DO ODWOŁANIA NIE WYKONUJEMY BADANIA W ZNIECZULENIU OGÓLNYM ORAZ SEDACJI.

Wymagamy opłacenia minimum 3 dni przed badaniem.  Można rejestrować się na badanie i opłacać online: portal.etermed.pl

 

Nowość! Bezbolesna kolonoskopia w Przychodni ETER-MED w Gdańsku

W Centrum Zdrowia ETER-MED każdy Pacjent będzie mógł umówić się na kolonoskopię w pełnym znieczuleniu. Koszt pełnego znieczulenia w promocyjnej cenie – 415 zł.

Cena ta obejmuje nie tylko pełne znieczulenie, ale również pełną, profesjonalną opiekę medyczną przed i po badaniu. Podczas badania każdemu pacjentowi towarzyszy lekarz przeprowadzający kolonoskopię, pielęgniarka, lekarz anestezjolog i pielęgniarka anestezjologiczna. Pacjent jest pod kontrolą zarówno specjalistów, jak i najwyższej klasy aparatury medycznej kontrolującej czynności życiowe. Kolonoskopia w naszej przychodni to bezbolesne badanie i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Po przeprowadzonym badaniu i wybudzeniu się, pacjent zostaje przewieziony na salę obserwacyjną, gdzie będzie przebywał około 3 godzin. Po tym czasie może opuścić szpital, jednak konieczna jest obecność osoby towarzyszącej, która weźmie na siebie odpowiedzialność obserwacji pacjenta przez najbliższe godziny po badaniu. Istotne jest również to, że 24 godzin po badaniu nie wolno prowadzić pojazdów.

Badanie kolonoskopii w pełnym znieczuleniu (ogólnym) – koszt badania 420zł w cenie promocyjnej + 415zł koszt znieczulenia pełnego

Gastroskopii, kolonoskopii i sigmoidoskopii nie wykonujemy na NFZ. 

Gastroskopię, kolonoskopię oraz sigmoidoskopię wykonuje między innymi:

Dr Marek Guzek

posiadający kwalifikacje:

– specjalizacja w zakresie gastroenterologii

-certyfikat uprawniający do samodzielnego wykonywania procedur endoskopowych w zakresie endoskopii diagnostycznej i endoskopii operacyjnej przewodu pokarmowego wydany przez Pracownię Endoskopii i Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej Colliegium Medicum Uniwersystetu Jagiellońskiego

 Portal Wiedzy:

Druki do pobrania:

GASTROSKOPIA

KOLONOSKOPIA

SIGMOIDOSKOPIA

 

Nie szukasz informacji o gastroskopii, kolonoskopii czy sigmoidoskopii, lecz szukasz informacji o konsultacjach gastroenterologa w Gdańsku – kliknij

Gastroskopia Gdańsk prywatnie

Kolonoskopia Gdańsk prywatnie cena

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Odwołaj wizytę