Pracownia Endoskopii w Gdańsku – gastroskopia, kolonoskopia, sigmoidoskopia

Ocena: 4.4 / 5.0

Gastroskopia Gdańsk prywatnie, gastroskopia sopot, gastroskopia gdynia

Możesz kupić taniej w naszym sklepie internetowym gastroskopię, kolonoskopię lub sigmoidoskopię

sklep eter med

Pracownia Endoskopii ETER-MED w Gdańsku przy ul. Żabi Kruk 10. Wymagana jest uprzednia rejestracja telefoniczna: 58 305-80-80. Gastroskopię lub kolonoskopię wykonujemy bezpłatnie tylko dla posiadaczy właściwej karty Allianz, MEDFORLIFE, iMED24, DantexMed, dla pozostałych – odpłatnie.

kolonoskopia Gdańsk, gastroskopia Gdańsk, sigmoidoskopia Gdańsk, cena, prywatnie

Pracownia endoskopii (kolonoskopia gastroskopia sigmoidoskopia) w Gdańsku

Kolonoskopia, gastroskopia i sigmoidoskopia w Gdańsku.

W Pracowni Endoskopii ETER-MED używane są bardzo nowoczesne markowe gastroskopy i kolonoskopy firmy Pentax,  które po każdym użyciu są bardzo dokładnie myte i dezynfekowane w myjkach pełni automatycznych. Gwarantuje dobry obraz dla lekarza podczas badania oraz bezpieczeństwo badanego.

W przypadku przedpłaty minimum dzień przed badaniem cena za wykonanie gastroskopii wynosi 225zł (cena zawiera koszt ewentualnego testu ureazowego, ale nie zawiera ceny badania hispatologicznego jeżeli jest wykonywane)

W przypadku przedpłaty minimum dzień przed badaniem cena za wykonanie kolonoskopii wynosi 350zł (cena nie zawiera kosztów badania hispatologicznego, wycięcia polipa (jeżeli ma to miejsce), zastrzyku rozkurczowego (jeżeli okaże się niezbędny), znieczulenia ogólnego – (jeżeli jest wykonywane))

W przypadku opłacenia za gastroskopię lub kolonoskopię co najmniej 1 dzień przed badaniem lub kupienia usługi za pomocą naszego sklepu internetowego – rabat 10%!

W przypadku opłacenia za sigmoidoskopię co najmniej 1 dzień przed badaniem lub kupienia usługi za pomocą naszego sklepu internetowego – koszt badania wynosi 210zł (cena nie zawiera kosztów badania hispatologicznego, wycięcia polipa (jeżeli ma to miejsce), zastrzyku rozkurczowego (jeżeli okaże się niezbędny), znieczulenia ogólnego – (jeżeli jest wykonywane))!

Gastroskopii, kolonoskopii i sigmoidoskopii nie wykonujemy na NFZ. 

Gastroskopię, kolonoskopię oraz sigmoidoskopię wykonuje między innymi:

Dr Marek Guzek

posiadający kwalifikacje:

- specjalizacja w zakresie gastroenterologii

-certyfikat uprawniający do samodzielnego wykonywania procedur endoskopowych w zakresie endoskopii diagnostycznej i endoskopii operacyjnej przewodu pokarmowego wydany przez Pracownię Endoskopii i Katedry Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej Colliegium Medicum Uniwersystetu Jagiellońskiego

 Portal Wiedzy:

Druki do pobrania:

GASTROSKOPIA

KOLONOSKOPIA

SIGMOIDOSKOPIA

 

Nie szukasz informacji o gastroskopii, kolonoskopii czy sigmoidoskopii, lecz szukasz informacji o konsultacjach gastroenterologa w Gdańsku – kliknij

Gastroskopia Gdańsk prywatnie

Kolonoskopia Gdańsk prywatnie cena

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Odwołaj wizytę