Świadectwa Morskie do uzyskania w Gdańsku!

Ocena: 4.1 / 5.0

Świadectwa morskie dla studentów Wyższej Szkoły Morskiej oraz marynarzy Gdańsk Sopot GdyniaWykonujemy świadectwa morskie (międzynarodowe, flagowe) dla marynarzy, kandydatów na marynarzy i kandydatów do Akademii Morskiej.

Badania wymagane do danego stanowiska pracy na statku i wymogów armatora.

Na miejscu w naszej przychodni realizujemy:

  • badania laboratoryjne,
  • EKG,
  • RTG,
  • przegląd stomatologiczny,
  • testy narkotykowe,
  • konsultacje doświadczonych specjalistów.

Wszystko to wykonujemy w naszej placówce w Gdańsku Oliwie przy ul. Kazimierza Górskiego 1 (teren Akademii Wychowania i Sportu).

Możliwość realizacji świadectwa morskiego w ciągu jednego, ewentualnie dwóch dni.

Bliższe informacje pod nr tel. 58 320 26 00 (w godz. 7-20)

Badania marynarzy dalekomorskich w Polsce podlegają różnym aktom prawnym w zależności od armatora i wymaganego przez niego świadectwa zdrowia. Wystawiamy świadectwa zdrowia dla marynarzy w żegludze międzynarodowej, śródlądowej, do pracy za granicą na ladzie, oraz certyfikaty i raporty o stanie zdrowia. Przychodnia ETER-MED specjalizuje się także  w wykonywaniu badań laboratoryjnych na obecność narkotyków, alkoholu, testów HIV dla marynarzy.

Również międzynarodowych świadectw zdrowia wymaga się od kandydatów na uczniów szkół morskich (Akademia Morska). Ta grupa osób musi być wyjątkowo sumiennie przebadana, ponieważ w dopuszczając chorego ucznia, narażamy go na stratę czasu podczas nauki w mało perspektywicznym kierunku. Dotyczy to głównie narządu wzroku, układu nerwowego oraz narządu słuchu i równowagi. Badanie kandydata przez okulistę, neurologa oraz laryngologa powinno być normą.

Studenci kierunków morskich, którzy robili swoje świadectwa zdrowia  (komplet wszystkich badań wraz z orzeczeniem lekarskim) wskazywali na naszą Placówkę jako najbardziej atrakcyjną.

 morskie świadectwo zdrowia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Odwołaj wizytę