Operacja przepukliny Gdańsk

Ocena: 4.4 / 5.0
Operacje przepukliny Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto

Operacje przepukliny Gdańsk, Sopot, Gdynia

Operacje przepukliny Gdańsk

Przepuklina pachwinowa jest najczęstszym rodzajem przepuklin brzusznych. Stan ten charakteryzuje się patologicznym uwypukleniem pachwiny, powstałym przez nieprawidłowe przemieszczenie zawartości jamy brzusznej. Sposobem leczenia tej dolegliwości jest operacja chirurgiczna. Podczas zabiegu chirurg wykonuje cięcia na skórze, poprzez które przeprowadza plastykę tylnej ściany kanału pachwinowego. Operacje przepukliny wykonywane są na dwa sposoby: beznapięciowa metoda Lichtensteina, która polega na wszczepieniu siatki polipropylenowej, oraz technika napięciowa Bassiniego, podczas której wykorzystywane są własne tkanki powłok brzusznych. Operacja trwa do dwóch godzin i jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym lub zewnątrzoponowym (przy operacji laparoskopowej stosuje się znieczulenie ogólne). Po operacji dolegliwości bólowe ulegają zmniejszeniu bądź całkowitej eliminacji, a pacjent może wrócić do pełnej aktywności.

Gdzie w Gdańsku można poddać się operacji przepukliny pachwinowej?

Leczeniem operacyjnym przepukliny pachwinowej w Gdańsku zajmują się chirurdzy z nowego Szpitala Jednego Dnia 1DayClinic.pl

Na oddziale chirurgii jednego dnia lekarze wykonują operacje przepuklin pachwinowych, brzusznych oraz pępkowych. Placówka ma w swojej ofercie także inne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, ortopedii, laryngologii.

W Gdańsku operacje przepukliny mogą przeprowadzić: lek. Piotr Tosik, lek. Krzystof Kasperowicz, lek. Jarosław Małys. Są to doświadczeni lekarze z długim stażem pracy w szpitalu. Specjalizują się oni w operacyjnym leczeniu przepuklin (pachwinowej, udowej, pępkowej, brzusznej), żylaków kończyn dolnych.

operowanie przepukliny GdanskCeny za operację przepukliny w Polsce wahają się od 3000 zł do 7000 zł

Operacje przepukliny Gdańsk 

Przed wykonaniem zabiegu jest niezbędna konsultacja kwalifikująca, którą można odbyć w Gdańsku lub Gdyni.

Pacjenci szukali zabiegu operacje przepukliny pachwinowej także w miastach pobliżu Gdańska, takich jak: Gdynia, Sopot, Wejherowo i Starogard Gdański.

Operowanie przepukliny w Gdańsku Gdyni

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Odwołaj wizytę