Prywatne operacje ortopedyczne w Gdańsku

Ocena: 4.0 / 5.0
Operacje ortopedyczne Gdansk Sopot Gdynia

Zabiegi ortopedyczne Trójmiasto

Operacje ortopedyczne Gdańsk.

W zakresie ortopedii i traumatologii, specjaliści z Centrum Zdrowia ETER-MED specjalizują się w chirurgii biodra, chirurgii ręki, chirurgii kolana oraz chirurgii stopy.

W zakresie prywatnych usług medycznych, gabinety ortopedyczne ETER-MED posiadają bogate zaplecze diagnostyczne  (diagnostyka radiologiczna, tomograficzna, USG). Konsultacji udzielamy dzieciom i dorosłym.   Pacjent odpowiednio zdiagnozowany może umówić się na konsultację kwalifikującą do zabiegu ortopedycznego i wykonać go w nowoczesnym prywatnym szpitalu prowadzonym przez ETER-MED: 1DayClinic.pl

Dobry Ortopeda operujący w szpitalu w Gdańsku

Lek. med. Ryszard Zalewski specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii, który specjalizuje się w chirurgii stopy, chirurgii kolana oraz chirurgii stopy, należy do zespołu Poradni Ortopedycznej Centrum Zdrowia Eter-Med®.

Lek. Grzegorz Szreder specjalista ortopedii i traumatologii. Pracę rozpoczął w 1992 roku w Oddziale Chirurgii Ogólnej, później w Dzierżążnie na Oddziale Ortopedii i Traumatologii a następnie w Oddziale Ortopedii i Traumatologii w byłym Szpitalu Kolejowym w Gdańsku (obecnie PCT), gdzie pełnił funkcję zastępcy kierownika oddziału. Specjalizuje się w protezoplastykach stawów biodrowych i kolanowych, leczeniu deformacji pourazowych, osteotomiach korekcyjnych, artroskopiach i chirurgii stopy. Poza tym prowadzi profilaktykę dysplazji rozwojowej stawów biodrowych u niemowląt.

Lek. Jarosław Bortnowski specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchuAbsolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z 2004 roku. Doświadczenie zawodowe uzyskał m.in. w SPZOZ Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej, 7 Szpitalu Marynarki Wojennej oraz SPZOZ Szpitalu im. F. Żaczka w Pucku.

Dr med. Rafał Camilleri lekarz specjalista ortopeda traumatologAbsolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pracował w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu GUMed w latach 2004-2010. Obronił doktorat na podstawie pracy pt. ‚Ocena odległych wyników operacyjnego leczenia złamań w obrębie stawu łokciowego’ w 2008r. W 2011 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.  Aktualnie pracuje jako ortopeda w Centrum Zdrowia ETER-MED, Ursynowskim Centrum Zabiegowym w Warszawie oraz jako adiunkt w Katedrze Fizjoterapii AWFiS w Gdańsku. Jego głównym obszarem zainteresowań w ortopedii jest chirurgia kolana, barku i łokcia ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów endoskopowych. Jest lekarzem m.in. klubu Arka Gdynia (piłka nożna), Mighty Bulls Gdynia (MMA), Wybrzeże Gdańsk (piłka ręczna) oraz operuje żołnierzy z jednostek Wojsk Specjalnych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Diagnostyka i leczenie ortopedyczne

W zakresie zabiegów ortopedycznych w Trójmieście przoduje klinika jednego dnia 1DayClinic.pl Skupia wybitnych lekarzy operatorów specjalistów w dzidzinie ortopedii oraz posiada niezwykle bezpieczne i nowoczesne zaplecze szpitalne. Ortopedia zajmuje się leczeniem chorób i urazów narządu ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz uszkodzeń mięśni, nerwów i naczyń. Najczęstszym powodem podejmowania leczenia w tym zakresie są zmiany o charakterze urazowym lub zwyrodnieniowym.

Inne szpitale to Pomorskie Centrum Traumatologii im. Mikołaja Kopernika to  szerokoprofilowy szpital, gdzie na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej pracuje zespół ortopedów pod kierunkiem lek. med. Wiktora Szandorowskiego, specjalisty ortopedii i traumatologii narządów ruchu, który swoje usługi świadczy także we współpracy z gdańskim Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas. Profil realizowanych zabiegów na Oddziale obejmuje m. in. zabiegi artoskopowe stawów kolanowych i barkowych, stabilizacje więzadłowo-torebkowe, impingement czy zabiegi urazowe z wykorzystaniem nowoczesnych technik operacyjnych.

Z Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas związany jest również lek. med. Tomasz Bartoszewski, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który świadczy w zakresie placówki konsultacje specjalistyczne oraz kwalifikacje m. in. do artroskopowego leczenia stawu barkowego, leczenia metodą zamkniętą złamania ramienia, uda oraz podudzia a także do terapii regeneracyjnych (iniekcja, blokada dostawowa). Leczenie ortopedyczne obejmuje również terapię bólu zwyrodnieniowego, a wszystkie usługi realizowane są w trybie chirurgii jednego dnia.

Specjalistą ortopedii i chirurgii urazowej jest dr n. med. Zdzisław Małkowski, który w zakresie swojej praktyki, usługi świadczy w Gabinecie Lekarskim Ortomed w Gdańsku Osowie. Obszar jego działalności obejmuje badania, diagnostykę narządów ruchu pogłębioną badaniem dodatkowym USG oraz leczenie następstw urazowych kręgosłupa, kości i stawów, jakie dotyczą skręcenia, zwichnięcia i złamania. Leczenie stawów biodrowych i kolanowych, skrzywienie bocznego kręgosłupa włącznie z wadami postawy i chorobami stawów, jakie ponadto świadczy, konsultuje w zakresie wszystkich grup wiekowych.

Choroby kręgosłupa, chirurgia ręki, jak również choroby stawów i złamania kości to zakres oferty gabinetów ortopedycznych.  Leczenie prowadzone jest odpłatnie oraz w ramach NFZ.

Konsultacja ortopedyczna

Koszt konsultacji kwalifikującej do zabiegu to 150 zł. W Unie Europejskiej cena wynosi 250 $. Cena nie uwzględnia diagnostyki, zakwaterowania oraz leczenia ewentualnych powikłań.

Pacjenci szukali ortopeda także w miastach pobliżu Gdańska, takich jak: Wejherowo, Sopot, Gdynia,  Starogard Gdański.

Czytaj więcej o operacjach ortopedycznych w Gdańsku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
CLOSE
CLOSE
Odwołaj wizytę