Ocena: 4.7 / 5.0

Uzdrawiamy Wysę Sobieszewską biznes lokalny rozkwita noclegi tanie hoter restauracja bar kwatery plażaPrzedsiębiorco przyłącz się do Akcji!

#UzdrawiamyWyspe #Sobieszewo

Udziel naszym Pacjentom rabatu, a zyskasz wielu nowych wspaniałych Klientów.

Jeżeli chcesz dołączyć do akcji napisz: [email protected]

Centrum Zdrowia ETER-MED sp. z o.o. jest polską firmą z ponad 18-letnią tradycją. Świadczymy usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej w ramach NFZ oraz odpłatnie dla osób fizycznych i firm. W 2015 roku w ofercie firmy znalazły się zabiegi w nowo otwartym Szpitalu Chirurgii Jednego Dnia, a od tego roku swoją działalność rozpoczął Dzienny Dom Seniora.

Z naszych usług korzysta obecnie ponad 30.000 mieszkańców Gdańska i Cedrów Wielkich. W 2017 roku dołączyli do nich mieszkańcy Wyspy Sobieszewskiej.

We wszystkich miejscach, w których prowadzimy działalność zapewniamy opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Dzieje się tak dzięki wykwalifikowanemu zespołowi, a przede wszystkim dzięki trosce o pacjenta, opartej na zaufaniu, które budujemy wśród obecnych i potencjalnych pacjentów spełniając ich oczekiwania i potrzeby. Takie działania sprawiają, że chętnie i bez obaw do nas wracają oraz polecają swoim bliskim.

Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby mieszkańcom żyło się coraz lepiej. Dążymy do tego poprzez skuteczne wspieranie rozwoju lokalnego biznesu, zwiększanie atrakcyjności dzielnic oraz promocję ciekawych miejsc w naszym regionie.

Obecnie chcemy zaprosić naszych pacjentów do odwiedzenia kolejnego pięknego zakątka naszego województwa, czyli Wyspy Sobieszewskiej. Zależy nam, aby mieli oni możliwość poznania Bursztynowej Wyspy i poczucia się szczęśliwszymi dzięki możliwości obcowania z przyrodą, skosztowania Państwa smakołyków, a także doświadczenia wysokiej jakości Państwa usług.

Poprzez udzielenie naszym Pacjentom rabatu możesz zyskać wielu nowych wspaniałych Klientów.

Proszę powiadom o akcji swoich znajomych – w jedności jest siła! [email protected]

______________________________________________________________________________________________________

 

tanie noclegi, restauracja, bar, hotel, kwatera, wyżywienie, usługi, informacja turystyczna, Sobieszewo, Wyspa Sobieszewska, plaża