ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

4.9/5

Chirurg ogólny

Poradnia Chirurgii Ogólnej w Centrum Zdrowia ETER-MED działa w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) oraz w ramach wizyt komercyjnych. Wysoko wykwalifikowani chirurdzy w Gdańsku przyjmujący w naszej przychodni gwarantują świadczenia na wysokim poziomie, zajmują się leczeniem i diagnostyką różnych schorzeń tkanek miękkich, udzielaniem pomocy doraźnej, przepuklinami, postępowaniem przed i pooperacyjnym. Nasi czołowi klinicyści zapewnią pacjentom również drobne zabiegi ambulatoryjne (zszycie rany, zdjęcie szwów, nacięcie ropnia, oczyszczanie ran). Chirurg ogólny w Gdańsku to specjalista zapewniający każdemu pacjentowi poczucie bezpieczeństwa podczas wykonywanych zabiegów.

  • Wszystkie placówki
  • Gdańsk ul. Żabi Kruk 10
Tosik Piotr
lek.

Tosik Piotr

Lekarz przyjmuje w zakresie: Chirurgia ogólna
Doświadczenie zawodowe uzyskał m. in. będąc Asystentem Oddziału Chirurgicznego Szpitala Kolejowego w Gdańsku przy leczeniu operacyjnym przepuklin pachwinowych i brzusznych , żylaków kończyn dolnych, kamicy żółciowej, guzów tarczycy, usuwaniu guzów tkanek miękkich. Będąc Asystentem i Starszym Asystentem w Klinice Chirurgii Onkologicznej UCK w Gdańsku – Leczenie operacyjne nowotworów piersi, jelita grubego, czerniaka złośliwego.
Wysocki Tomasz
lek.

Wysocki Tomasz

Lekarz przyjmuje w zakresie: Chirurgia ogólna
Doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. na Szpitalnym Oddziale Chirurgii onkologicznej - 7 Szpital Marynarki Wojennej. Aktualnie pełni rolę Ordynatora Oddziału.
Absolwent AMG 1981, nostryfikacja dyplomu w USA, praca tam do 1993, w latach 1995-1997 chirurgia naczyniowa, zastępstwa w Anglii 2005-2007
dr n. med.

Janik Jerzy

Lekarz przyjmuje w zakresie: Chirurgia ogólna
Nostryfikacja dyplomu w USA oraz praca w Stanach Zjednoczonych do 1993 roku, w latach 1995-1997 praca w oddziale chirurgii naczyniowej,. Doświadczenie zawodowe zdobyte również w Anglii w latach 2005-2007.
od od 1984 pracuję w szpitalu na oddziale chirurgicznym oraz w przychodniach
lek.

Kasperowicz Krzysztof

Lekarz przyjmuje w zakresie: Chirurgia ogólna
Tytuł lekarza uzyskał w 1989 roku. W roku 1996 odbył kurs endoskopii gastroenterologicznej w Klinice Gastroenterologii Akademii Medycznej w Gdańsku nabywając umiejętność samodzielnego wykonywania panendoskopii przewodu pokarmowego. W roku 1998 uzyskał dyplom specjalisty drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Doświadczenie zdobywa w oddziałach szpitalnych oraz poradni chirurgii ogólnej.
Skip to content