ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

4.8/5

Ortopeda

Poradnia Ortopedyczna w Centrum Zdrowia ETER-MED działa w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) oraz komercji i obejmuję opieką zarówno dorosłych jak i dzieci. Nasza wykwalifikowana kadra medyczna złożona z ortopedów-traumatologów, którzy dzięki swojej rozległej wiedzy i doświadczeniu nabytym podczas pracy w szpitalach klinicznych oraz na salach operacyjnych gwarantują kompleksową opiekę pacjentom, którzy otrzymają specjalistyczną pomoc z zakresu diagnostyki i leczenia nabytych jak i wrodzonych schorzeń układu ruchu.

Ortopeda w Gdańsku ma również możliwość skierowania pacjenta na rehabilitację, która jest jednym z niezbędnych metod wykorzystywanych podczas leczenia schorzeń układu ruchu.

  • Wszystkie placówki
  • Gdańsk ul. Żabi Kruk 10
  • Gdańsk ul. Kazimierza Górskiego 1
  • Gdańsk ul. Jaskółcza 7/15
Avatar lekarza na stronę etermed.pl
lek.

Mikulicz Marcin

Lekarz przyjmuje w zakresie: Ortopedia
Avatar lekarza na stronę etermed.pl
lek.

Biegański Stanisław

Lekarz przyjmuje w zakresie: Ortopedia
Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy na Oddziałach Szpitalnych, salach operacyjnych oraz w poradniach specjalistycznych.
Avatar lekarza na stronę etermed.pl
dr n. med.

Zaleski Ryszard

Lekarz przyjmuje w zakresie: Medycyna sportowa
Swoje doświadczenie zawodowe zdobył jako asystent, a następnie został zastępcą kierownika oddziału ortopedycznego w dawnym Szpitalu Kolejowym w Gdańsku. Związany z medycyną sportową poprzez pracę w AWFiS oraz w Poradni Medycyny Sportowej w Gdańsku.