ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

4.6/5

Laryngolog

Poradnia Laryngologiczna w Centrum Zdrowia ETER-MED składa się z wyspecjalizowanych lekarzy w dziedzinie otolaryngologii, którzy zajmują się zarówno dziećmi, dorosłymi jak i również osobami potrzebującymi pomocy doraźnej bądź chorującymi przewlekle. Nasi specjaliści nie tylko dbają o stan zdrowia pacjentów, ale również starają się poprawić jakość i komfort życia, poprzez redukcję skali uporczywego chrapania czy częstotliwości chorowania niosących za sobą ryzyko powikłań.

Laryngolog w Gdańsku wyróżnia się na tle innych przychodni poprzez priorytetowe udzielania świadczonych usług medycznych na jak najwyższym poziomie. Podejmowane przez naszą poradnię działania są wynikiem wieloletniego doświadczenia i najnowszych metod leczenia oferujące usługi diagnostyczne, zabiegowe oraz operacyjne.

  • Wszystkie placówki
  • Gdańsk ul. Żabi Kruk 10
Avatar lekarza.
lek.

Taraszkiewicz Michał

Lekarz przyjmuje w zakresie: Laryngologia
Staż podyplomowy rozpoczął w 2007 roku w Szpitalu Morskim w Gdyni. Pracę rozpoczął w roku 2009 na Oddziale Otolaryngologii i w Poradni laryngologicznej Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Później również na Oddziale Otolaryngologii w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni, następnie w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej OKO w Poradni laryngologicznej.
Avatar lekarza.
lek.

Stankiewicz Krzysztof

Lekarz przyjmuje w zakresie: Laryngologia
W latach 2002-2019 pracował w w Oddziale Otolaryngologicznym z Pododdziałem Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie otolaryngologii w 2009 r. W latach 2014-2019 odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, uzyskując tytuł specjalisty w 2019 r.