ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

Junior PHP Developer

Poszukujemy osoby do pracy w pełnym wymiarze godzin na stanowisko Junior PHP Developer.

Straszyn

2022-06-28

Obowiązki
  • Do zakresu obowiązków będzie należeć pisanie aplikacji webowych oraz współpraca podczas ich planowania i wdrażania.
Wymagania
  • dobra znajomość języka PHP
  • podstawowa znajomość języka JavaScript
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym samodzielnie czytanie dokumentacji technicznej
  • gotowość do pracy stacjonarnej
Mile widziane
  • znajomość popularnych frameworków PHP (Symfony, Laravel)
  • znajomość popularnych frameworków JavaScript (React, Vue.js)
  • znajomość programowania obiektowego
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
Oferujemy
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • brak korporacyjnej struktury, a tym samym możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o dzieło,
  • pracę z młodymi, ambitnymi ludźmi nastawionymi na rozwój, oraz doświadczonymi programistami,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin