ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

Mid Full Stack Developer

Poszukujemy Full Stack Developera (Laravel + Vue.js) z minimum 2 letnim doświadczeniem komercyjnym.

Straszyn

2022-08-17

Obowiązki
  • tworzenie aplikacji webowych
  • wdrażanie aplikacji
  • analiza wymagań
  • utrzymanie istniejących serwisów
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka PHP
  • bardzo dobra znajomość języka Javascript
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • bardzo dobra znajomość frameworka Laravel
  • bardzo dobra znajomość frameworka Vue.js
  • znajomość programowania obiektowego
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość relacyjnych baz danych MySQL
  • znajomość linux
Oferujemy
  • brak korporacyjnej struktury
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę stacjonarną z możliwością pracy hybrydowej po okresie wdrożeniowym
  • stabilne i atrakcyjne płacowo zatrudnienie
  • możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub kontrakt
  • pracę z młodymi, ambitnymi ludźmi nastawionymi na rozwój
  • miłą atmosferę
  • indywidualnie dobrane możliwości rozwoju