ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

Specjalista ds. Kadr i płac ½ etatu

Poszukujemy specjalisty ds. Kadr i płac na ½ etatu.

Gdańsk

2022-06-13

Obowiązki
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Dokonywanie rozliczeń kadrowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, czas pracy itp.)
  • Sporządzanie list płac
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, raportów do instytucji zewnętrznych (w szczególności ZUS, PIT, GUS, PPK)
  • Współpraca z biurem rachunkowym prowadzącym pełną księgowość firmy
  • Przygotowanie raportów i analiz w razie potrzeb
Wymagania
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolność do logicznego i szybkiego myślenia
  • Umiejętność do samoorganizacji
  • Solidność
  • Dokładność
  • Biegła znajomość Excela
  • Znajomość systemu ENOVA będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu PŁATNIK
  • Praktyczna i dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Mile widziane
  • Dyspozycyjność
  • Pozytywne nastawienie
Oferujemy
  • Po pozytywnie zakończonym okresie próbnym stabilną pracę na ½ etatu w dynamicznie rozwijającej się firmie