ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

Specjalista ds. kontraktowania i rozliczeń NFZ

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby z minimum półrocznym doświadczeniem w przygotowywaniu ofert do NFZ, rozliczaniu umów NFZ, w tym prowadzenia Portalu Świadczeniodawcy.

Gdańsk

2022-12-08

Obowiązki
  • prowadzenie rozliczeń kontraktów zawartych z NFZ i z innymi podmiotami
  • przygotowywanie ofert do NFZ oraz innych podmiotów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • inne
Wymagania
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert do NFZ
  • doświadczenie w rozliczaniu kontraktów z NFZ
  • doświadczenie w rozliczaniu tzw. podwyżek ministerialnych
  • zdolność do logicznego i szybkiego myślenia
  • umiejętność do samoorganizacji
  • solidność
  • dokładność
  • biegła znajomość Excela
Mile widziane
  • dyspozycyjność
  • pozytywne nastawienie
Oferujemy
  • po pozytywnie zakończonym okresie próbnym stabilną pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • w pierwszym okresie współpracę na podstawie umowy zlecenia z możliwością zmiany formy zatrudnienia w przyszłości