ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

Team Leader Full Stack Developer

Poszukujemy Team Leadera Full Stack Developera (Laravel + Vue.js) z minimum 3 letnim doświadczeniem komercyjnym. Praca stacjonarna w Straszynie k. Gdańska.

Straszyn

2022-08-17

Obowiązki
  • zarządzanie max. 5-osobowym zespołem
  • zatrudnianie, ocena i rozwój członków zespołu
  • tworzenie aplikacji webowych
  • planowanie zadań
  • wdrażanie aplikacji
  • analiza wymagań
  • współuczestniczenie w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania systemu bezpieczeństwa informacji (27001:2017-06)
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka PHP
  • bardzo dobra znajomość języka Javascript
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • bardzo dobra znajomość frameworka Laravel
  • bardzo dobra znajomość frameworka Vue.js
  • znajomość programowania obiektowego
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość relacyjnych baz danych MySQL
  • znajomość linux
Oferujemy
  • stabilne i atrakcyjne płacowo zatrudnienie
  • możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontrakt
  • brak korporacyjnej struktury
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę z młodymi, ambitnymi ludźmi nastawionymi na rozwój
  • miłą atmosferę