Ortopeda Gdańsk prywatnie i na NFZ

Ocena: 3.5 / 5.0

Dobry ortopeda Gdansk prywatnie i na NFZ

Ortopeda Gdańsk Gdynia Sopot

Podczas rejestracji określ, czy chcesz korzystać z usługi bezpłatnej (ze skierowaniem w ramach ubezpieczenia w NFZ lub abonamentu Medicover, Allianz, MEDFORLIFE, iMED24, DantexMed), czy tez chcesz zapłacić za usługę.

Zakup taniej konsultację ortopedy przez nasz Portal Pacjenta

 

Dostępni lekarze ortopedzi:

ortopeda Gdańsk prywatnie

Ortopeda Gdańsk

Ortopeda to lekarz zajmujący się leczeniem oraz diagnozowaniem chorób, które są powiązane z narządami ruchu:
szkieletu (z wyjątkiem czaszki), w układzie więzadłowo – stawowego oraz uszkodzeń mięśni, nerwów i naczyń.
Mogą być one posiadane od urodzenia, nabyte w trakcie rozwoju lub urazu.
Najczęstsze urazy wymagające wizyty u ortopedy: złamania, zwichnięcia i skręcenia stawów, dolegliwości szkieletu oraz różnorodnymi uszkodzeniami stawów,
mięśni oraz nerwów.
Ortopeda opiekuje się również noworodkami badając budowę stawów biodrowych dziecka by rozpoznać dysplazje i poddać leczeniu.

Ortopeda konsultujący w Poradni Ortopedycznej ETER-MED zarówno przy ul. Jaskółczej 7/15 jak i ul. Górskiego 1 (teren AWFiS) może dodatkowo zlecić natychmiastowe wykonanie badania radiologicznego.  Pacjent po opłaceniu za zdjęcie  w Recepcji udaje się do gabinetu badań RTG. Dzięki ucyfrowieniu Pracowni RTG w ETER-MED ,  Pacjent po prześwietleniu może udać się z powrotem do lekarza, gdyż ten w swoim gabinecie ma dostęp do wszystkich obrazów RTG, nawet tych, które były wykonane przed chwilą. Dzięki temu lekarz ortopeda pracujący w ETER-MED może błyskawicznie postawić trafną diagnozę i zastosować właściwe leczenie.

Ortopeda może dodatkowo kierować na tomografię komputerową (również dostępną w ETERMED), lub na rehabilitację.   Dzięki zaawansowanej diagnostyce na miejscu Poradnia Ortopedyczna ETER-MED może zająć się kompleksowo całością zagadnień związanych z rozpoznawaniem oraz leczeniem nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu, będących wynikiem wad wrodzonych lub nabytych, urazów czy chorób.

Poradnie Ortopedyczne ETER-MED w Gdańsku przy ul.: Jaskółcza 7/15, ul. Górskiego 1 (teren AWFiS)
Wymagana jest uprzednia rejestracja telefoniczna: 58 320-26-00 (lub on-line) Konsultacja ortopedy jest bezpłatna tylko z właściwym skierowania dla osób ubezpieczonych w NFZ (nie we wszystkich lokalizacjach), oraz posiadaczy właściwej karty Medicover, Allianz, MEDFORLIFE, iMED24, DantexMed, dla pozostałych odpłatna

Konsultacje ortopedyczne w placówkach ETER-MED są prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Wielu z nich wykorzystuje wiedzę nabytą w szpitalnych oddziałach urazowo-ortopedycznych.

Nabyte doświadczenie i możliwość jednoczesnego wspierania badania klinicznego wszystkimi dostępnymi metodami obrazowania (rtg, usg, TK ) pozwala na szybkie postawienie diagnozy i rozpoczęcie właściwego leczenia.

dobry ortopeda traumatolog gdansk

Ortopeda Sopot Gdańsk Gdynia

Nasi specjaliści udzielają konsultacji w zakresie:

  • Ortopedii i Traumatologii Dorosłych
  • Spondyloortopedii
  • Endoprotezoplastyk
  • Chirurgii Ręki
  • Chorób infekcyjnych układu kostno-stawowego

 

Przed konsultacją ortopedyczną warto zrobić sobie badania laboratoryjne sprawdzające Twój układ kostny. Aby zakupić takie badanie: kliknij

Może przed konsultacją warto zrobić USG kolana?

W przypadku problemów ze stopami lub paluchami najlepiej bezpośrednio należy kierować się do Poradni Leczenia Stopy w Gdańsku 

W przypadku chęci wykonania zabiegu w naszym Szpitalu 1DayClinic.pl umów się na konsultację kwalifikująca do lekarza ortopedy.

Poczytaj także:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Odwołaj wizytę