ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

Co zyskali Pacjenci w ostatnim 20-leciu dzięki ETER-MEDowi? Część 13 – Wsparcie społeczności lokalnej!

Wsparcie społeczności lokalnej!
4.5/5

Co zyskali Pacjenci w ostatnim 20-leciu dzięki ETER-MEDowi?

Część 13 – Wsparcie społeczności lokalnej!

Nie da się ukryć, że poprzez przemiany gospodarcze, jakie cały czas zachodzą w naszym kraju, wiele społeczności lokalnych jest pokrzywdzonych. Wiele osób nie ma możliwości skorzystania z profesjonalnej opieki medycznej, z badań profilaktycznych i specjalistycznych konsultacji lekarskich. My, nie oglądając się na ogromne koszty, postanowiliśmy to zmienić.

Teraz Przychodnie Eter-Med działają już nie tylko w Gdańsku, ale również w mniejszych miejscowościach. Z myślą o pacjentach, z naszej inicjatywy powstały również:

  • Przychodnia Eter-Med w Ostaszewie,
  • Przychodnia Eter-Med w Sztutowie,
  • Przychodnia Eter-Med w Sobieszewie,
  • Przychodnia Eter-Med w Cedrach Wielkich,

Organizujemy z własnych środków akcje profilaktyczne, w ramach których zapraszamy pacjentów na bezpłatne badania i konsultacje.

W 2018 roku przeprowadziliśmy „Wielką Akcję Bezpłatnych Badań Profilaktycznych”  dla mieszkańców gminy Cedry Wielkie (https://youtu.be/rSTFKWEcRjU ). W ramach tej akcji wykonaliśmy:

  • 6270 badań laboratoryjnych,
  • 20 badań EKG,
  • 21 pomiarów ciśnienia tętniczego,
  • Nasi lekarze udzielili 118 konsultacji specjalistycznych.

Podobną akcje prowadziliśmy w Ostaszewie (https://youtu.be/XiuBoKgFZDI) , Sztutowie (https://youtu.be/U5p2y4O1e8U ) oraz Sobieszewie (https://youtu.be/FVLhy4lzht8 ) gdzie nasze pacjentki mogły dodatkowo wziąć udział w spotkaniu z zakresu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy, jak również mogły skorzystać z:

  • Bezpłatnych badań laboratoryjnych (jak np. TSH, Profil lipidowy, OB, Glukoza, ALAT, Kreatynina, Morfologia, Badanie ogólne moczu).

W tym samym czasie, Panów – również mieszkańców Ostaszewa,  Sztutowa i Sobieszewa zaprosiliśmy na wykonanie bezpłatnych badań, takich jak: TSH, Profil lipidowy, OB, Glukoza, ALAT, Kreatynina, Morfologia, Badanie ogólne moczu.

Prowadzimy innowacyjne akcje świąteczne. Dostrzegamy osoby, które potrzebują pomocy, każdej z nich staramy się bezinteresownie pomóc, odwiedzamy naszych pacjentów przed Świętami Bożego Narodzenia w ich domach (https://youtu.be/0Hf1Ypgpmhkhttps://youtu.be/6qU9zbtYxNo )!

Dzięki naszym pacjentom, którzy kupują badania w sklepie internetowym sklep.etermed.pl, możemy każdego roku przygotować wspaniałe podarunki dla najmłodszych pacjentów! Te niewielkie gesty sprawiają zawsze bardzo dużo radości dzieciom i ich opiekunom!

Naszą dewizą jest „Najważniejszy jest Pacjent”!