ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

ETER-MED w liczbach

Lekarz wraz z młodym pacjentem trzymają serce.
4.6/5

ETER-MED w liczbach

Nieprzerwanie od 20 lat pracujemy, trzymając się dewizy mówiącej, że pacjent jest dla nas najważniejszy i dzięki temu, dziś możemy tak radośnie obchodzić ten wspaniały jubileusz!

Przez ostatnie 20 lat udało nam się otworzyć 7 przychodni w siedmiu lokalizacjach, 18 poradni specjalistycznych. Współpracujemy z jedynym w swoim rodzaju Szpitalem Chirurgii Jednego Dnia 1DayClinic.pl!

Nasi pacjenci mogą korzystać z 4 gabinetów diagnostyki USG, 3 gabinetów RTG, a także pracowni tomograficznej oraz gabinetu badań endoskopowych.

Obecnie ETER-MED zatrudnia 218 osób i współpracuje z 68 firmami zarówno w Polsce, jak i za granicą, zawsze stawiając dobro pacjenta na pierwszym miejscu!

To my otworzyliśmy pierwszy w Polsce internetowy sklep medyczny, w którym pacjenci bez wychodzenia z domu mogą zakupić konsultację specjalistyczną, szereg badań diagnostycznych, laboratoryjnych i obrazowych, a nawet różnorodne zabiegi fizjoterapeutyczne.

Ogromną satysfakcję sprawia nam zadowolenie pacjentów z naszych usług i ich lojalność, co tylko potwierdzają poniższe liczby:

  • 678 983 pacjentów przynajmniej raz skorzystało z naszych usług od początku istnienia ETER-MED,
  • 129 796 pacjentów przynajmniej kilka razy w roku korzysta z usług naszej firmy,
  • 239 875 porad i zabiegów udzieliliśmy pacjentom tylko w ubiegłym roku.

 

Niewątpliwy sukces i dynamiczny rozwój ETER-MED zawdzięcza kilku czynnikom:

  • Codziennemu powtarzaniu dewizy: Pacjent jest dla nas najważniejszy!
  • Zapewnieniu empatii i szacunku wobec każdego pacjenta,
  • Konsekwentnemu przestrzeganiu planu rozwoju firmy,
  • Wizji na kolejne dziesięciolecia!

 

Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy zostaliśmy docenieni nie tylko przez naszych pacjentów, ale również jednostki zewnętrzne, uzyskując certyfikat zarządzania jakością oraz akredytację Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Certyfikat „Przyjazna Przychodnia”, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Rejestracja: portal.etermed.pl