ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

Avatar lekarza na stronę etermed.pl
lek.

Stankiewicz Krzysztof

Lekarz przyjmuje w zakresie
Laryngologia
Doświadczenie
W latach 2002-2019 pracował w w Oddziale Otolaryngologicznym z Pododdziałem Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie otolaryngologii w 2009 r. W latach 2014-2019 odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, uzyskując tytuł specjalisty w 2019 r.
Języki
O mnie
Doktor prowadzi prywatny gabinet otolaryngologiczny oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Wykonuje zabiegi laryngologiczne oraz chirurgiczno-szczękowe w tym plastyki przegrody nosa i korekcje nosa zewnętrznego w Szpitalu Chirurgii Jednego Dnia ETER-MED 1DayClinic.
Wykształcenie
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku.
Certyfikaty/Szkolenia
Uczestnik wielu kursów i konferencji naukowych w Polsce i za granicą – miedzy innymi European Rhinoplasty Course-Plastic & Maxillo-Facial Surgery Brussels 2017, szkoleń teoretycznych i praktycznych pod patronatem Rhinoplasty Society of Europe i The European Academy of Facial Plastic Surgery. Odbył staż praktyczny z chirurgii plastycznej nosa oraz zabiegów endoskopowych nosa w Klinice Otolaryngologii w Leuven (Belgia) pod opieką prof. Petera Hellings’a. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.
Zakres wykonywanych usług
Placówki, w których przyjmuje: