ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

4.9/5

Historia ETER-MED

Centrum Zdrowia ETER-MED®  funkcjonuje od  2 sierpnia 1999r.

ETER-MED® jest pierwszym niepublicznym ośrodkiem zdrowia, który wyodrębnił się ze struktur starego SPZOZ nr 3 w Gdańsku i rozpoczął świadczenie bezpłatnych i komercyjnych usług na wysokim poziomie. Jesteśmy postrzegani jako pionierzy nowego stylu opieki medycznej w naszym województwie.  Dążymy do zapewniania kompleksowych usług w jednym miejscu i bez nadmiernego oczekiwania. Cieszymy się, że poprzez narzucenie przez nas wysokiej poprzeczki w jakości oferowanych usług medycznych, staliśmy się w wielu dziedzinach wzorem do naśladowanie przez inne lecznice.

Strategiczne zarządzanie firmą oraz posiadanie wieloletniego planu determinują nieustanny rozwój ETER-MEDu. Wzbogacamy zakres świadczonych usług medycznych, otwieramy nowe filie i wykorzystujemy najnowsze technologie. W 2014 roku otworzyliśmy 1 w Polsce internetowy sklep z usługami medycznymi.  W 2015 otworzyliśmy bardzo nowoczesny i bezpieczny dla Pacjentów Szpital Chirurgii Jednego Dnia 1DayClinic.pl.

Poradnie ETER-MED® tworzą model powszechnej opieki medycznej na europejskim poziomie. Oferujemy wysoki, przyjazny dla pacjenta standard usług. Dzięki nowoczesnej organizacji, skomputeryzowanej rejestracji oraz dostępie do zaawansowanej diagnostyki na miejscu, nasi Pacjenci nie mają problemów z zapisaniem się do lekarza i nie czekają w kolejkach przed gabinetami ani na wykonanie potrzebnego badania. Wartością dla nas priorytetową jest dobro Pacjenta.

Nazwa ETER-MED® eksponuje pierwsze litery imion założycieli placówki, tj. Elżbiety Lato-internisty, Tomasza Niewęgłowskiego-internisty, Ewy Narożańskiej -internisty, oraz Romana Żuchowskiego-neurologa.