ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

Szpital Chirurgii Jednego Dnia 1DayClinic.pl

Wyposażenie oddziału szpitalnego.
4.5/5

Szpital 1DayClinic.pl mieści się w nowo wybudowanym budynku w centrum Gdańska przy ul. Żabi Kruk 10.

Wykonujemy zabiegi w minimalnym czasie. Pacjent przebywa w przyjaznych i bezpiecznych warunkach, korzysta z opieki doświadczonych lekarzy i z wysokiej jakości nowoczesnego sprzętu medycznego. Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne i konsultacyjne (diagnostyka kardiologiczna, RTG, USG, TK i inne).

Nasz Szpital przeprowadza zabiegi ortopedyczne, chirurgiczne i laryngologiczne. W przyszłości zaoferujemy także zabiegi z okulistyki, urologii i medycyny estetycznej.
W życiu każdego z nas pojawia się moment, kiedy coś zaczyna nam dokuczać. W takim przypadku warto skorzystać z usług Szpitala 1DayClinic wchodzącego w skład Centrum Zdrowia ETER-MED.

Nasi Pacjenci mogą skorzystać z dwóch dróg.

  1. Pierwsza z nich to ta, w której Pacjent od początku wie, który lekarz będzie wykonywał zabieg. W takim przypadku pozostaje zapisać się na konsultację do wybranego specjalisty: portal.etermed.pl .
  2. Może się jednak zdarzyć, że dolegliwość została zdiagnozowana i konieczny jest zabieg operacyjny, ale pozostaje wybór lekarza operatora spośród sztabu specjalistów operujących w szpitalu ETER-MED. Zdajemy sobie sprawę, że nie znając żadnego z nich, ciężko jest dokonać trafnego wyboru. Także w takim wypadku pomocą służą nasi doradcy medyczni z Infolinii, gdzie uzyskają Państwo wszelkie informacje dotyczące nazwiska i specjalności lekarza oraz godzin jego przyjęć. Niezbędne będzie zapisanie się do wybranego przez Państwa lekarza na konsultację kwalifikującą do zabiegu, w czym również pomoże pracownik Infolinii. Jeżeli wolicie Państwo,aby to nasz Pracownik skontaktował się z Państwem prosimy o wysłanie do nas emaila na adres: [email protected]

 

Konsultacja z lekarzem szpitalnym, który będzie operował

Podczas pierwszej konsultacji będą Państwo mogli bliżej poznać lekarza, który będzie Państwa operował. W trakcie wizyty zostanie ustalony termin i warunki operacji, omówiony plan leczenia, rodzaj zabiegu – specyfika operacji oraz metoda jej wykonania, a także postępowanie pooperacyjne. Lekarz wstępnie zakwalifikuje Państwa do zabiegu, skieruje na dodatkowe, niezbędne do wykonania przed operacją, badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz może poprosić o zapisanie się na wizytę anestezjologiczną.

Rozmowa z anestezjologiem

Zadaniem lekarza anestezjologa jest przeprowadzenie z Państwem krótkiego wywiadu, na podstawie którego nastąpi kolejna kwalifikacja do zabiegu. Anestezjolog przekaże Państwu dokumenty, które można zabrać do domu. Materiały, które Państwo dostaniecie, zawierają wiele cennych informacji. Można w nich także znaleźć odpowiedzi na często zadawane i nurtujące Pacjentów pytania.

Przed operacją …

Po przejściu kwalifikacji i dodatkowych badań pozostaje już tylko czekać na dzień operacji, który będzie potwierdzony telefonicznie przez pracownika ETER-MED. Tydzień przed operacją należy uiścić należność przelewem na nasz rachunek bankowy (08 1240 1268 1111 0011 0001 8791).

Jeżeli chcielibyście Państwo uzyskać kredyt na zabieg operacyjny – pomożemy Wam w tym! W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt.

Czytaj więcej: www.1DayClinic.pl

W życiu każdego z nas pojawia się moment, kiedy coś zaczyna nam dokuczać. W takim przypadku warto skorzystać z usług Szpitala 1DayClinic wchodzącego w skład Centrum Zdrowia ETER-MED.

Do Państwa dyspozycji oddajemy bardzo nowoczesne i bezpieczne dwie sale operacyjne, pokój wybudzeń, oraz komfortowe sale pooperacyjne (internet, TV, napoje).

Jak się leczyć w szpitalu 1DayClinic i czy to kosztuje?

NFZ nie zawarł z nami umowy na świadczenie usług w szpitalu, więc usługi są tylko odpłatne. Podstawowym elementem opieki nad Pacjentem jest proces konsultacji i diagnostyki, którego celem jest bezpieczne doprowadzenie Pacjenta do operacji. Aby ułatwić Państwu komfortowe przejście tej ścieżki, przedstawiamy mini poradnik.