Ginekolog Gdańsk / Ginekolog Cedry Wielkie

Ocena: 3.5 / 5.0

Ginekolog Gdańsk

Poradnie Ginekologiczne Centrum Zdrowia ETER-MED znajdują się w Gdańsku przy ul. Żabi Kruk 10 oraz w Cedrach Wielkich przy ul. Płażyńskiego 18. W naszej firmie znajdą Państwo 7 wyjątkowych i doświadczonych lekarzy ginekologów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w ramach której jest profilaktyka, badania, leczenie oraz prowadzenie ciąży. Przy Poradni Ginekologicznej funkcjonuje Gabinet Położnej.

badania, usg w ciąży, ginekolog gdańsk

Poradnia ginekologiczna ETER-MED

Dostępni ginekolodzy:

 • Artur Jankowski
 • Barbara Stefaniuk-Nowicka
 • Anna Partyka
 • Emilia Tupacz-Mosakowska
 • Marta Krzeszowiec

 

USG ginekologiczne wykonacie zarówno w gabinecie ginekologicznym przy ul. Żabi Kruk oraz w Cedrach Wielkich przy ul. Płażyńskiego 18

Poradnie Ginekologiczne ETER-MED:  Gdańsk,  ul. Żabi Kruk 10  oraz  Cedry Wielkie  ul. Płażyńskiego 18
Rejestracja telefoniczna: 58 3463107
lub on-line. Konsultacja bezpłatna dla osób ubezpieczonych w NFZ, oraz posiadaczy właściwej karty Medicover, Allianz, MEDFORLIFE, iMED24, DantexMed, dla pozostałych odpłatna.

 

Ginekolog Gdańsk, Sopot, Trójmiasto

Lekarz ginekolog

Ginekolog jest lekarzem, który zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego. Najczęstsze problemy, jakimi zajmują się ginekolodzy, to: zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcja, niepłodność, nowotwory narządów rodnych.

Badaniu ginekologicznemu powinna poddać się każda kobieta, która ukończyła 16 rok życia lub rozpoczęła współżycie.

Badanie ginekologiczne (jak każde badanie lekarskie) powinno składać się z następujących elementów:

 • zebranie wywiadu dotyczącego objawów i schorzeń występujących w przeszłości i w rodzinie (np. nowotworów), a także (specyficzne tylko dla badania ginekologicznego) dane dotyczące cyklu miesiączkowego (wiek , data pierwszego dnia ostatniej miesiączki, długość cyklu, jego regularność), informacje na temat współżycia (bolesność, suchość pochwy, krwawienia po stosunku) czy występowania innych niepokojących objawów (upławy, krwawienia, ból). Ważne jest też uzyskanie informacji na temat wykonywania przez pacjentkę badań przesiewowych w kierunku raka szyjki macicy i raka sutka.
 • badanie piersi – powinno być wykonywane przy każdej wizycie. Młode kobiety powinny okresowo wykonywać badanie USG sutka, natomiast po 40 roku życia mammografię. Lekarz ginekolog powinien nauczyć i skontrolować prawidłowe wykonywanie przez kobietę samobadania piersi.
 • badanie pacjentki – stricte ginekologiczne, którego elementami będzie badanie palpacyjne przez powłoki brzuszne narządów miednicy; badanie wewnętrzne tzw. dwuręczne (badanie jedną ręką przez pochwę, druga na powłokach brzusznych) mające ocenić szyjkę macicy, macicę i ewentualnie inne patologie w miednicy mniejszej; badanie tarczy szyjki macicy (w tym celu zakłada się pacjentce wziernik dopochwowy).
 • w razie konieczności zlecenie badań dodatkowych, np. laboratoryjnych i obrazowych.

ginekolog GdańskW poradni ginekologicznej w przychodni ETER-MED w Gdańsku, oferujemy Pacjentkom profilaktykę, leczenie i konsultacje u godnych polecenia ginekologów. Wizyta u ginekologa bywa stresująca, dlatego w opinii kobiet lekarz ginekolog powinien być godny zaufania, wyrozumiały ale przede wszystkim doświadczony w swojej dziedzinie – tacy są współpracujący z nami lekarze.  Współpracujemy z personelem medycznym wyższego i średniego szczebla o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Zespół współpracujących z nami lekarzy, to kadra medyczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Lekarze zatrudnieni są również w znanych trójmiejskich szpitalach oraz Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Rejestruj się do naszych ginekologów on-line korzystając z Portalu Pacjenta.

Przy Poradni Ginekologicznej funkcjonuje Gabinet Położnej

Ginekolog Gdańsk

 Portal wiedzy

Ginekolog w Gdańsku pracujący w NZOZ ETER-MED może zaoferować:
 • Konsultacje położniczo ginekologiczne
 • Prowadzenie ciąży
 • USG położnicze i ginekologiczne sondą TA ( przezbrzuszną ) oraz TV ( przezpochwową )
 • Krioterapia – wymrażanie kłykcin i nadżerek
 • Badania cytologiczne
 • Diagnostykę infekcji
 • Typowanie HPV
 • Wstępną diagnostykę i leczenie niepłodności

Położnik Gdańsk, Gabinet ginekologiczny Gdańsk, Gabinet ginekologiczno-położniczyy Gdańsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Odwołaj wizytę