ETER-MED Gdańsk

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna w Gdańsku, Straszynie i Cedrach Wielkich

Avatar lekarza na stronę etermed.pl
lek.

Miernik Izabela

Lekarz przyjmuje w zakresie
Podstawowa opieka zdrowotna
Doświadczenie
Doświadczenie zdobyte pracując w wielu przychodniach i szpitalach na terenie całej Polski. Szkolenie specjalizacyjne zrealizowane w Centrum Medycznym Eter-Med w Gdańsku oraz w szpitalu Interhealth Canada w Żywcu.
Języki
ukraiński, angielski
O mnie
W ramach praktyki lekarskiej zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem pacjentów. Stale uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, aby najwyższa jakość leczenia szła w parze z serdeczną atmosferą i dbałością o ich zdrowie. Jako lekarz i psychodietetyk jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta, co pozwala uzyskać trwały sukces terapeutyczny i pomaga uniknąć wielu powikłań. W swojej pracy szczególnie pasjonuje sie pacjentami z chorobami metabolicznymi, a przede wszystkim profilaktyką, diagnostyką i innowacyjnym leczeniem nadwagi i otyłości.
Wykształcenie
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego, psychodietetyk, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Katowicach.
Certyfikaty/Szkolenia
Diagnostyka ultrasonograficzna w gabinecie lekarza rodzinnego, Certyfikowany lekarz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Kurs doskonalący w zakresie diagnostyki, leczenia i profikatyki chorób układu krążenia. Szkolenie z zakresu różnicowania astmy oskrzelowej i PochP dla lekarzy POZ - Forma niewydolności serca. Szkolenie "Poprawa stanu żywienia, stanu odżywiania i aktywości fizycznej".
Zakres wykonywanych usług
Placówki, w których przyjmuje: