Ocena: 4.9 / 5.0

Lifting brwi Gdańsk

Brwi są tak samo ważne jak oczy,nos czy usta – to wszystko tworzy wizytówkę naszej twarzy. Brwi są oprawą oczu, ich łagodnie uniesiona linia doskonale je podkreśla. Niestety z upływem lat, silną mimiką twarzy , stresem który nas spotyka na co dzień- ta okolica oczu coraz mniej nam się podoba. W sytuacji, gdy nie jesteśmy już w stanie wspomóc sobie zabiegami u kosmetologa, czyli nie pomaga nam regulacja brwi czy pomalowanie ich, najlepszym rozwiązaniem jest poddanie się liftingowi brwi (podniesieniem brwi). Wtedy ze spokojem można cieszyć się nowym, świeższym spojrzeniem. Lifting brwi powoduje zarówno odmłodzenie wyglądu twarzy jak i eliminuje zły, zmarszczony wyraz twarzy.

Lifting brwi Gdańsk

Lifting brwi Gdańsk

Opadanie brwi jest przede wszystkim oznaką starzenia, spowodowane jest to utratą warstwy tłuszczu wokół brwi, czoła oraz okolic czaszki. Dodatkowo jest to spowodowane zwiotczeniem skóry. Zabieg nie tylko podnosi brwi, ale także koryguje poziome i pionowe linie powstałe w wyniku marszczenia się tych okolic twarzy.

Jak przebiega operacja podniesienia brwi?

Najpierw chirurg plastyczny nacina skórę pacjenta u nasady włosów, w kolejnym etapie napina skórę czoła oraz modyfikuje czynność mięśni. Na samym końcu zabiegu unoszone są brwi. Blizny po nacięciu są praktycznie niewidoczne, ponieważ są ukryte włosami. Po skończonym zabiegu występuje obrzęk i zasinienie, które mogą utrzymywać się około 2 tygodnie. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym.

Operacja liftingu brwi jest idealnym rozwiązaniem dla osób z problemem opadłego łuku brwiowego oraz osób chcących odmłodzić wygląd twarzy. Jest również dobrym sposobem dla osób z wrodzonymi lub nabytymi wadami łuku brwiowego.

Korzyści z zabiegu

Zdecydowaną korzyścią z zabiegu jest młodszy wygląd, pozbycie się zmarszczonego i zmęczonego wyglądu. Zwiększona samoocena oraz poprawa samopoczucia, zwiększenie poczucia własnej wartości, znaczna poprawa wyglądu – to wszystko jest korzyścią wykonanego zabiegu liftingu brwi.

Przeciwwskazania do zabiegu

  1. Ciąża,
  2. Nieuregulowana cukrzyca,
  3. Zaburzania krzepliwości krwi,
  4. Stany zapalne,
  5. Nieleczone nadciśnienie.

Co należy wykonać przed planowanym liftingiem brwi?

Gdzie w Gdańsku zrobię operację brwi?

Gdzie w Gdańsku zrobię operację brwi?

Przedstawiamy listę badań niezbędnych do wykonania operacji: morfologia  z automatycznym rozmazem, glukoza, OB (Odczyn Biernackiego), potas (Na), sód (K), kreatynina, mocznik, INR pt, APTT, HBS Ag (antygen wirusowy obecny w krwi podczas wirusowego zapalenia wątroby typu B), anty HCV (przeciwciała przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu C), grupa krwi, płytki krwi (liczba)

Powyższe badania można wykupić w pakiecie dostępnym w sklepie internetowym www.sklep.etermed.pl, produkt znajduje się pod nazwą „Pakiet przed zabiegiem chirurgicznym

Niezbędnym badaniem do wykonania przed planowanym zabiegiem jest również zdjęcie RTG klatki piersiowej oraz EKG spoczynkowe.

Umów się na zabieg liftingu brwi w Gdańsku