Tomografia komputerowa w Gdańsku prywatnie, już nie na NFZ

Ocena: 3.7 / 5.0
Tomografia komputerowa Gdańsk

 

REJESTRACJA DO PORADNI WSTRZYMANA DO ODWOŁANIA!!

Pracownia Tomografii Komputerowej  ETER-MED w Gdańsku przy ul. Jaskółczej 7/15 /najniższa kondygnacja/

Badania tomografii komputerowej w pracowni ETER-MED są już wykonywane za pomocą  bardzo zaawansowanego technologicznie tomografu komputerowego (tomokomputera) Activion firmy Toshiba. Japoński tomograf komputerowy Activion, w porównaniu do innych systemów CT w Polsce Północnej, używa tylko minimalnej dawki promieniowania podczas badania. Tomograf komputerowy Activion pozwala uzyskać obrazy o najwyższej wartości diagnostycznej dzięki wysokiej rozdzielczości przy grubości pojedynczej warstwy 0,5 mm. Jeżeli już zdecydujecie się Państwo na prywatne badanie (odpłatne) tomografii komputerowej, warto przed wydaniem pieniędzy, zasięgnąć informacje na jakim aparacie będzie przeprowadzone badanie, jaka jest pojedyncza grubość warstwy oraz czy badanie opisze lekarz ze specjalizacją w dziedzinie radiologii  i z jakim doświadczeniem w opisywaniu badań tomografii komputerowej. Badania u nas wykonane są opisywane przez doświadczonych radiologów wiele lat analizujących takie badania w Akademii Medycznej w Gdańsku. W innych pracowniach tomografii komputerowej w naszym województwie, niestety standardem jest grubość warstwy 1 milimetra oraz interpretowanie badań przez  lekarzy dopiero w trakcie specjalizacji i bez dużego doświadczenia w analizie obrazów tomografii. My nie uznajemy kompromisów w diagnostyce radiologicznej  oglądamy obrazy co pół milimetra!  Użycie minimalnej dawki przy jednoczesnym uzyskaniu najwyższej jakości obrazów stało się możliwe dzięki zastosowaniu w Activionie najnowszych rozwiązań technologicznych i programowych oraz pozwoliło uzyskać wysoki komfort pacjenta podczas badania dzięki ergonomicznym rozwiązaniom konstrukcyjnym.

Badanie tomokomputerem w Gdańsku

Pracownia tomografii komputerowej w Gdańsku

 

Tomografię komputerową (tk) wykonujemy bezpłatnie  dla posiadaczy właściwej karty, Allianz, MEDFORLIFE, iMED24, DantexMed, dla pozostałych – odpłatnie (badanie tomografii prywatnie).

Aby wykonać badanie należy donieść lub przesłać skierowanie lub zalecenie lekarza do wykonania badania, na podstawie którego  radiolog zdecyduje o wybraniu najlepszego sposobu wykonania tomografii komputerowej i wówczas dopiero będzie możliwa rezerwacja konkretnego terminu.

Wraz ze skierowaniem należy donieść poprzednie badania TK, ewentualnie USG lub RTG wraz z opisami.

Pamiętaj:

Wymagane jest skierowanie (zalecenie) od lekarza (może być na zwykłej kartce z pieczątką i podpisem lekarza),  na której lekarz kierujący określi co należy badać i w jakim celu.

Uwaga:

Jeżeli zdecydujesz się opłacić za badanie tomografii komputerowej z wyprzedzeniem minimum 24 godzinnym  zapytaj w recepcji o extra rabat dla Ciebie

Prosimy aby nie telefonować do nas z pytaniem o opinię na temat tomografu komputerowego przy ul. Polanki, gdyż nie mamy z tym nic wspólnego.

Zobacz orientacyjny cennik badań tomografii komputerowej

Skierowanie (obie strony)  od lekarza kierującego można przesłać do nas emailem: [email protected] lub [email protected]

faxem: 58-3509217

Druki do pobrania:

Portal wiedzy:

Pracownia Tomografii Komputerowej ETERMED w Gdańsku wykonuje badania na zasadach komercyjnych (prywatnie).

Przykładowe badania tomografii, które nasza pracownia może wykonać:

badanie tomografii komputerowej głowy bez i z kontrastem (w tym zatok)
tomografia komputerowa jamy brzusznej bez i z kontrastem
tomografia komputerowa szyi
tomografia komputerowa kręgosłupa
tomografia komputerowa miednicy
tomografia komputerowa kończyn
tomografia komputerowa tkanek miękkich
angio TK

Tomografia komputerowa prywatnie Gdańsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Odwołaj wizytę